Aktualności

Projekt kolejkowy kandydatem w konkursie „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” (2013-01-30)

Projekt pn. „Szlakiem Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej po atrakcjach turystycznych Regionu Lubelskiego”, za sprawą którego Kolejka posiada zmodernizowaną infrastrukturę i przedstawia wycieczkowiczom urozmaiconą ofertę turystyczną, został zgłoszony do konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

czytaj dalej...

Konferencja Kampania promocyjna Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej (2011-11-27)

W środę 23 listopada 2011 r. na stacji w Karczmiskach i w Gminnej Bibliotece Publicznej w Karczmiskach odbyła się konferencja pn. „Kampania promocyjna Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej” podsumowująca realizację projektu „Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jako markowy produkt turystyczny Lubelszczyzny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 -2013.

czytaj dalej...

Nowe logo kolejki (2011-11-04)

Od października br. Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa posiada własne logo. Zostało ono opracowane w ramach działań w zakresie Pr i publicity projektu „Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jako markowy produkt turystyczny Lubelszczyzny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. Wzory  logotypu tutaj.

czytaj dalej...