Aktualności

Konferencja Kampania promocyjna Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej (2011-11-27)

W środę 23 listopada 2011 r. na stacji w Karczmiskach i w Gminnej Bibliotece Publicznej w Karczmiskach odbyła się konferencja pn. „Kampania promocyjna Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej” podsumowująca realizację projektu „Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jako markowy produkt turystyczny Lubelszczyzny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 -2013.

czytaj dalej...

Nowe logo kolejki (2011-11-04)

Od października br. Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa posiada własne logo. Zostało ono opracowane w ramach działań w zakresie Pr i publicity projektu „Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jako markowy produkt turystyczny Lubelszczyzny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. Wzory  logotypu tutaj.

czytaj dalej...

Obszar funkcjonowania Nadwiślańskiej Kolei Wąskotorowej - stan obecny (2011-10-15)

Obecny zasięg działania kolejki, zawiera się na terenie dwóch powiatów: opolskiego(gminy: Opole Lub., Poniatowa, Karczmiska, Wilków) i puławskiego (gmina Nałęczów).

czytaj dalej...